Wróć

Retro w srebrze – w tradycyjnej odsłonie

Nowa linia sztukaterii

SILVER to wyjątkowa oferta elementów dekoracyjnych opatrzonych srebrnymi zdobieniami, która stanowi kontynuację cieszącej się popularnością serii Gold. Ta linia listew naścienno-sufitowych i rozet ze stylowymi motywami jest znakomitym sposobem na wyróżnienie wnętrza i podkreślenie jego indywidualności.

Inspiracja klasyczną ornamentyką

W nowej kolekcji Marbet Design miłośnicy klasyki odnajdą ornamentykę nawiązującą do sztuki antycznej. Sztukateria z linii SILVER w subtelny sposób wykorzystuje rozmaite motywy roślinne. Szczególną uwagę zwracają rozety ozdobione srebrnymi liśćmi akantu. W ramach linii SILVER dostępne są profile, listwy oraz rozety. Różnorodność motywów zdobniczych serii znacznie zwiększa swobodę dekorowania wnętrza oraz pozwala w ciekawy sposób łączyć klasykę i nowoczesność.

Geometria w nowoczesnych wnętrzach

Nie zapomnieliśmy również o osobach preferujących motywy geometryczne. Ornamenty w linii SILVER połączone z prostymi liniami, mają za zadanie przykuwać uwagę i wzmacniać efekt aranżacji. Podobne wzory szczególnie polecamy do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym, nieco minimalistycznym stylu. Takie zdobienia stają się mocnym, wyrazistym akcentem przełamującym monotonię wnętrza