Intero

Kolekcja Intero obejmuje listwy ozdobne – naścienne i przypodłogowe – o prostych liniach. Zaprojektowano ją z myślą o stworzeniu przyjaznej, ale jednocześnie funkcjonalnej, eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni domowej, komercyjnej i publicznej o podwyższonym standardzie. Wchodzące w jej skład elementy pełnią rolę wyrafinowanej dekoracji ściennej, służąc równocześnie do maskowania okablowania. Kolekcję Intero cechuje wysoka trwałość oraz odporność na wygięcia czy załamania powierzchni.

Kolekcja Intero przeznaczona jest do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej o podwyższonym standardzie.

Wchodzące w jej skład listwy ozdobne – naścienne i przypodłogowe – wyróżniają się dużą twardością, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na wygięcia czy załamania powierzchni. Dają możliwość starannego zamaskowania okablowania w pomieszczeniu. W listwach ozdobnych z kolekcji Intero na powierzchni montażowej wymodelowane zostało specjalne wgłębienie, które ułatwia naniesienie kleju i zwiększa przyczepność materiału. Kable i przewody można schować pod powierzchnią listwy bez konieczności robienia dodatkowych wycięć. Ogromną zaletą listew ozdobnych Intero jest też szybki i niezwykle łatwy montaż.