Rustical

Kolekcję Rustical zaprojektowano z myślą o osobach, które chcą żyć w zgodzie z naturą i w dekoracji wnętrz cenią naturalne materiały oraz odwołania do wiejskiej tradycji charakterystyczne dla stylu rustykalnego. Kojarzą się z domami naszych przodków, drewnianym zydelkiem, babciną koronką, lnianym obrusem, wełnianą narzutą, podłogą z desek naznaczoną upływem czasu i… zapachem chleba. Okazałe, dekoracyjne listwy przysufitowe, belki, deski i konsole z kolekcji Rustical niosą z sobą nastrój wiejskiej chaty oraz atmosferę sielskiego życia w otoczeniu pól i lasów.

Okazałe, dekoracyjne listwy przysufitowe, belki, deski i konsole, które wchodzą w skład kolekcji Rustical wprowadzają do wnętrza atmosferę ciepła i bezpretensjonalności, charakterystyczną dla stylu rustykalnego.

Przywodzą na myśl, jakby powiedział poeta, wieś spokojną, wieś wesołą… Pięknie komponują się z podłogą z desek w naturalnym odcieniu, drewnianymi sprzętami, naturalnymi tkaninami, takimi jak len, bawełna czy wełna, jak też polnymi kwiatami zerwanymi gdzieś na łące pod lasem. Naturalne piękno drewna, które wykorzystuje kolekcja i starannie dobrane dodatki sprawią, że wnętrze w stylu rustykalnym będzie przytulne, a zarazem szlachetne.