Elementy dekoracyjne z filcu 3D

Za pomocą elementów dekoracyjnych z kolekcji Ecoline uzyskuje się efekt trójwymiarowej ściany. Elementy 3D można łączyć w kompozycje dowolnej wielkości lub stosować pojedynczo, jako dyskretny akcent wystroju wnętrza.

ELEMENTY DEKORACYJNE 3D - SPEKTAKULARNY EFEKT

Ściana nie powinna być tylko płaską powierzchnią i tłem dla mebli. Przemyślana i pomysłowa dekoracja ścienna zdobi pomieszczenie, decyduje o jego charakterze.

Barwne elementy 3D z kolekcji Ecoline pozwalają na stworzenie oryginalnej, a jednocześnie niedrogiej i łatwej w montażu dekoracji ściennej.

Ecoline obejmuje kwadratowe elementy dekoracyjne w trzech trójwymiarowych wzorach: Wave, Orion i Diamond, które dają nieskończone możliwości kompozycyjne. Najbardziej spektakularny efekt dekoracyjny osiąga się, zestawiając Ecoline o takim samym wzorze 3D na dużej powierzchni.

Urodę elementów dekoracyjnych 3D podkreśla gra światła i cienia, stąd też stosując w dekoracji ściennej Ecoline, warto przemyśleć rodzaj i usytuowanie oświetlenia.

Pojedynczo i do pary

Ecoline imponująco prezentują się w dużych kompozycjach, na przykład w przestronnym holu lub salonie. Robią także dobre wrażenie umieszczone pojedynczo, pełniąc rolę kolorystycznego akcentu. Elementy dekoracyjne 3D mają kształt kwadratu o wymiarach 400 mm na 400 mm. Są jednostronne – ich rewers jest jasnoszary, a awers dostępny jest w dużej gamie kolorów z grupy włoknin COLORINO.

Oko na eco

Elementy dekoracyjne 3D wykonane są z włóknin poliestrowych, w tym w ponad 50% z włókien rPET pochodzących z recyklingu butelek PET. Ekologiczne włókniny mają właściwości termoformowalne, dzięki czemu łatwo uzyskać trójwymiarowe, dekoracyjne formy. Faktura elementów dekoracyjnych Ecoline przywodzi na myśl filc czy wełnę, stąd też są one przyjemne w dotyku i dają wrażenie przytulności.

Funkcjonalna dekoracja

Elementy dekoracyjne 3D zwiększają grubość ściany, a więc dodatkowo ocieplają i wygłuszają pomieszczenie.

ŁATWY MONTAŻ

Montaż elementów dekoracyjnych nie wymaga zaawansowanych technik i narzędzi. Ecoline montuje się bezpośrednio do ściany za pomocą kleju montażowego.