Elementy dekoracyjne z filcu

Elementy Flatline pozwalają na stworzenie atrakcyjnej wizualnie i zindywidualizowanej dekoracji ściennej. Sprawdzają się zarówno w nowoczesnych salonach, jak i młodzieżowych i dziecięcych pokojach. Zaspokoją oczekiwania wszystkich, którzy wierzą w ideę „Mój styl, moje wnętrze”.

  • 1
  • 2

ELEMENTY DEKORACYJNE – GEOMETRYCZNE OBRAZY

Elementy dekoracyjne z filcu z kolekcji Flatline są dwustronne – mają jasnoszary rewers i awers w dowolnym kolorze dostępnym we wzorniku włóknin. Występują w sześciu kształtach: kwadratu w dwóch wielkościach, trójkąta równobocznego i równoramiennego oraz prostokąta i heksagonu, które można dowolnie łączyć, tworząc na ścianie geometryczne kompozycje.

Duże obrazy z elementów Flatline robią spektakularne wrażenie w większych przestrzeniach, na przykład w salonie lub holu, a kompozycje z mniejszej ilości elementów lub z mniejszych wielkości świetnie sprawdzają się jako ozdoba ściany za wezgłowiem łóżka w sypialni lub jako dekoracja jadalni.

Gotowe zestawy

Kolekcja Flatline dostępna jest także w gotowych zestawach, z których można tworzyć kompozycje różnej wielkości według dołączonego wzoru. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną zaaranżować swoje ściany w niestandardowy, szybki i łatwy sposób – bez potrzeby poświęcania dodatkowego czasu na projektowanie.

Nie tylko dekoracja

Elementy dekoracyjne to produkty wykonane w całości z włóknin poliestrowych, w tym z ponad 50% włókien pochodzących z recyklingu butelek PET. Ich faktura przypomina miękką i ciepłą wełnę, stąd też doskonale wspomagają wygłuszenie pomieszczenia, niwelując pogłos. Z tego powodu chętnie stosowane są w sypialniach i dziecięcych pokojach. Dodatkowo elementy Flatline mogą ochronić dziecko przed bolesnym uderzeniem głową o ścianę, dlatego polecane są również do aranżowania miejsc zabaw. Z pomocą elementów dekoracyjnych z filcu łatwo również ukryć mankamenty powierzchni ściany oraz ochronić ją przed zabrudzeniem. Flatline mogą także pełnić rolę wygodnego oparcia. Przykladowo, można je zamontować w przedpokoju za siedziskiem, przy którym zdejmuje się obuwie.

ŁATWY MONTAŻ

Aranżacja ścian z wykorzystaniem kolekcji Flatline nie wymaga specjalistycznych umiejętności i nie generuje remontowego bałaganu. Elementy dekoracyjne z filcu montuje się bezpośrednio do ściany z użyciem dwustronnej taśmy klejącej dołączonej do każdego pojedynczego elementu, jak i oferowanych gotowych zestawów.