Wróć

Na przekór grawitacji MARBET na Targach WARSAW HOME 2021

Piąta edycja targów Warsaw Home & Contract

W dniach 27-30 października 2021 odbyła się piąta edycja targów Warsaw Home & Contract w podwarszawskim Nadarzynie. Edycja wydarzenia Warsaw Home odbyła się pod hasłem Reunion. To najbardziej wymowna i odpowiednia nazwa dla odradzających się popandemicznych relacji i spotkań.

Lekkość, kolor – awangarda

Motywem przewodnim naszego stoiska było hasło: „Lekkość, kolor – awangarda”. Za cel obraliśmy sobie wprowadzenie wyrazistych i energetycznych kolorów, a tym samym podzielenie się dużą dawką optymizmu z odwiedzającymi nas gośćmi. Zależało nam na wywoływaniu pozytywnych emocji – chcieliśmy uwzględnić również, że spotkania targowe to nie tylko możliwość prezentacji swoich ofert produktowych, ale także przedstawianie tych produktów w zupełnie innym, niekomercyjnym świetle – w funkcji małych dzieł sztuki wyciągniętych wprost z nowoczesnej, muzealnej wystawy.
Dążyliśmy do połączenia techniki z artyzmem – wizji tworzenia funkcjonalnych produktów z zaklętym w nich pięknem, oryginalną formą i artystycznym duchem naszych projektantów.

Efekt pracy odbił się szerokim echem wśród osób odwiedzających targi – nasza aranżacja stoiska była jedną z najchętniej fotografowanych ekspozycji.