Marbet Design – kim jesteśmy?

Pod marką Marbet Design produkujemy sztukaterię i inne elementy dekoracyjne, odwołując się do najlepszych tradycji zdobniczych. Interpretujemy je zgodnie z aktualnymi trendami w dekoracji wnętrz oraz łączymy z twórczymi koncepcjami polskich projektantów. Rozety, listwy ścienne i przypodłogowe, kasetony, belki podsufitowe i panele 3D występują w szerokiej gamie wzorów, dzięki czemu pięknie odnajdują się w przestrzeniach domowych i publicznych w każdym stylu – od historycznego do ultranowoczesnego. Wysokiej jakości sztukateria Marbet Design jest chętnie wykorzystywana przez architektów, dekoratorów i projektantów w Polsce i Europie.

Dlaczego sztukateria?

Jesteśmy przekonani, że otoczenie, w którym żyjemy, pracujemy, odpoczywamy ma wpływ na jakość naszego życia.

Sztukateria nadaje elegancji i charakteru pomieszczeniom publicznym, takim jak biuro, restauracja, hotel, hol. Dzięki niej nawet najbardziej standardowe wnętrze zyskuje własny styl.

Dom jest schronieniem. Tu możemy być sobą. Dlatego też domowa przestrzeń musi być właściwą oprawą dla naszej codzienności. Dzięki dekoracji oddaje… nasze wnętrze.

Marbet Sp. z o.o. to polska firma rodzinna z historią sięgającą 1980 r. Jest producentem kształtek i opakowań styropianowych, w tym kaset szkółkarskich pod marką Marbet Green. Wizytówką przedsiębiorstwa są również artykuły wykończenia wnętrz sygnowane nazwą Marbet Design. Nazwą Marbet Bausystem sygnowana jest linia produktów termoizolacyjnych dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Najmłodsza marka to Marbet Felt, którego misją jest nowoczesne projektowanie i wytwarzanie produktów przyjaznych człowiekowi i naturze, zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju, z zachowaniem szacunku dla środowiska naturalnego.