Wróć

Wielka rewolucja w Marbet Design

Rok zmian

Rok 2013 upływa nam pod znakiem szeroko zakrojonych zmian. Rozpoczęliśmy od nazwy i logo naszej marki, która z Marbet Decor przeistoczyła się w Marbet Design. Stwierdziliśmy, że nowa nazwa doskonale oddaje misję firmy, jaką jest dostarczanie Klientom nowoczesnych i dobrze zaprojektowanych produktów najwyższej jakości. Była to jednak dopiero zapowiedź kolejnych innowacji.

Innowacje

Przeprowadziliśmy szereg badań przy udziale najlepszych specjalistów wewnątrz i na zewnątrz firmy. Przeanalizowaliśmy sytuację rynkową, pilnie obserwowaliśmy trendy oraz podążaliśmy za nimi. Kolejnym krokiem była modernizacja dotychczasowej oferty oraz zaproszenie do współpracy uznanych projektantów wzornictwa przemysłowego i architektów wnętrz, którzy opracowali dla nas koncepcję nowych produktów.

Nowe kolekcje sztukaterii

Tym sposobem już jesienią bieżącego roku pojawią się pełne kolekcje sztukaterii – listew, rozet, elementów dekoracyjnych, które z pewnością zdobędą Państwa uznanie. Dodatkowo, zdecydowaliśmy o zmianie wyglądu opakowań naszych produktów na bardziej nowoczesny i przyjazny użytkownikowi. Ewolucji poddany zostanie również sposób ekspozycji produktów w miejscu sprzedaży. Przygotowaliśmy także katalog naszych produktów w odmienionej atrakcyjnej szacie graficznej.

Wszystkie te działania mają jeden cel – jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Mamy nadzieję, że uda nam się ten cel osiągnąć. Zapraszamy do śledzenia kolejnych aktualności, a możemy zapewnić, że będzie ich sporo.